Garage Transalpin SA
Route du Grand-St-Bernard 10
Martigny-Croix / VS
Tel: 027 722 28 24
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'460 kg |
| Type approval number | 1jb501 |
| Chassis Number (VIN) | LJ1EEKRPXL4036144 |
| Warranty | NSA DE BASE 12 MOIS - 20000KM |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Mileage | 44'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Battery capacity | 40.0 kWh |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 29'989 |
| Price | CHF 10'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.