Neufahrzeug in Grau-Matt mit Vollausstattung.Auch andere Farben sofort lieferbar
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'205 kg |
| Kerb weight | 1'845 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km Werksgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 206 kW / 280 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Battery capacity | 1.7 kWh |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.