Leasing des 450.-/mois avec 10 dapport / véhicule suisse / garantie / expertisée du jour / service à jour / full cuir / caméra de recul / navigation / 9 places
Valet Premium Services Sàrl
Route de Collombey-le-Grand 7
Collombey-Muraz / VS
Tel: 079 935 11 13
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 9 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1mj979 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 76'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 9.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 245 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 55'244 |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.