KOMPAKTER CROSS-OVER MIT HAMMER AUSSTATTUNG ZUM SPAR PREIS NUR BEI RRG SUISSE SA
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2026 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'810 kg |
| Kerb weight | 1'446 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Car-Nr. | 167136 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate Garantie constructeur 36 mois de la 1ere immat. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 1'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 105 kW / 143 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.2 kWh |
| Price | CHF 23'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.