CH-Fahrzeug mit Top-Ausstattung Black Pack, Black Wheels 20'', Head-Up, ACC Temp., Schiebedach, etc.. Bei uns als Neuwagen verkauft und gewartet.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 2'094 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1LC939 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Quality1 AGVS |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 92'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 184 kW / 250 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 226 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 84'483 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.