Expertisée Avril.2026,cuir,clim,Gps et 4 camera,deux clés,services suivis,Garantie 12 plus 750.-fr
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'075 kg |
| Kerb weight | 1'634 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1IA920 |
| Cubic capacity | 2'143 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 184'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| Fuel consumption | 6 / 4.3 / 4.9 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 128 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 51'110 |
| Price | CHF 10'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.