* CH-Fahrzeug Aus 1 Hand * FR Model / Digital Tacho / Spurhalteassist / ACC Disntazregelung / Rückfahrkamera / Totwinkelassist / AHK / Navigation / KeyLesGoo / Ambientebeluchtung / 18 Zoll Alu / AB Service / Frisch AB MFK *
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'990 kg |
| Kerb weight | 1'592 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis Von 499 CHF |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 64'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 39'200 |
| Price | CHF 18'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.