neuwertiges CH - Fahrzeug mit schöner Ausstattung, viele Optionen inkl. W'Räder, Modell 2026, sofort lieferbar, Top - Angebot
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 10.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'690 kg |
| Kerb weight | 1'314 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Burgundy |
| Interior colour | black |
| Mileage | 3'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 10.2025 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'810 |
| Price | CHF 26'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.