** CHF 620.- IM MONAT OHNE ANZAHLUNG ** FAHRASSISTENZ-PAKET ** 360 GRAD PARK-PAKET ** 8-FACH FELGEN ** AB MFK SOWIE SERVICE **
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'323 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 4'999 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km AUFPREIS |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 81'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 386 kW / 525 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 18 / 9.9 / 12.8 |
| CO2 emissions | 294 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 128'200 |
| Price | CHF 48'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.