1.Hand, unfallfrei, Nichtraucher, Rückfahrkamera, Navigation, Sitz+ Lenkradheizung, Apple CarPlay, usw.
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'473 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1HA615 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 35'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.4 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 122 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 42'120 |
| Price | CHF 23'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.