Véhicule 2ème main, Origine Suisse, Historique entretien disponible, Service BMW 10Aans ou 100'000kms, Etat exceptionnelle, Contact: Primiceri Lorenzo 076/564.36.23
BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'210 kg |
| Kerb weight | 1'690 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1BN647 |
| Car-Nr. | VOBU49540 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Garantie Occasion 12 mois Bymycar |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 40'498 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.4 / 4.5 / 6.2 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| New price | CHF 53'090 |
| Price | CHF 21'495 |
Note: actual equipment may differ from that listed.