Services faits, expertisé et garantie 1 an
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'044 kg |
| Kerb weight | 1'629 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 170191 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Renew Gold - 12 mois |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 58'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 116 kW / 158 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.