Garantie 12 mois - Service ok - Expertisée
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'778 kg |
| Kerb weight | 1'403 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 170567 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Renew Gold - 12 mois |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 79'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 17'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.