Bertrand SAUVEGRAIN - Etoile automobile : Disponible sur Whatsapp 079 455 42 84
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'415 kg |
| Kerb weight | 1'999 kg |
| Trailer load braked | 1'350 kg |
| Type approval number | 1HC492 |
| Car-Nr. | 113-1723873 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 195 kW / 180 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.4 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 31 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 62 km |
| Battery capacity | 13.8 kWh |
| New price | CHF 56'000 |
| Price | CHF 30'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.