EXEMPLE DE LEASING 48 X 860 CHF AVEC APPORT 15000 CHF VR 35000 CHF / VISIBLE SUR RDV UNIQUEMENT
Fastback Motors Sàrl
Chemin de l’Abérieu 45
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 022 752 00 49
| Body style | convertible |
| First registration date | 08.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'900 kg |
| Kerb weight | 2'545 kg |
| Type approval number | 1XF176 |
| Cubic capacity | 3'993 cc |
| Cylinders | 8 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 69'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 373 kW / 507 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 15.8 / 8 / 10.9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 254 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 79'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.