***ab MFK und Service***Sehr gepflegt***
Neue Centrum Garage AG
Landstrasse 62
Würenlos / AG
Tel: 056 546 25 86
Tel: 079 476 47 46
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'520 kg |
| Kerb weight | 2'151 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 3054D20115975 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 141'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 72'500 |
| Price | CHF 22'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.