NEUWERTIG * AB MFK * UNFALLFREI * MEGA DEAL - LIMITIERTE AKTION TOP LEASING
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'580 kg |
| Kerb weight | 2'005 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Cubic capacity | 2'894 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km 2 Jahre ab erstzulassung / 100.000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 12'492 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 280 kW / 380 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 88'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.