Véhicule Suisse - Services à jours - 2 jeux de roues été/hiver - 7 places - Full options - Disponible de suite au 078 873 89 26
Carrosserie des Hunaudières Sàrl
Chemin du Coteau 21
Aclens / VD
Tel: 021 691 40 40
| Body style | Van |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 1'951 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1SH882 |
| Cubic capacity | 1'390 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Garantie Quality1 possible en supplément du prix de vente. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 117'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2020 |
| Fuel consumption | 7.9 / 6 / 9.2 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 207 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 37'900 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.