Top 1.Hand Fahrzeug.
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'113 kg |
| Kerb weight | 1'555 kg |
| Type approval number | 1MB261 |
| Chassis Number (VIN) | JMZGL69M801611153 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 3Monate oder 3000Km |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 102'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 143 kW / 194 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| CO2 emissions | 172 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 52'500 |
| Price | CHF 17'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.