Caméra / sièges chauffants, carplay / jantes alu 16'' /
S.R. automobiles Romont Sàrl
Route des Echervettes 4
Romont / FR
Tel: 026 652 16 80
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'615 kg |
| Kerb weight | 1'215 kg |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie 10ans / 180000Km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4 |
| Energy efficiency | b |
| CO2 emissions | 91 g/km |
| Euro norm | euro-6e |
| New price | CHF 28'400 |
| Price | CHF 21'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.