Top gepflegtes CH-Fahrzeug ab MFK + Service. 8 Fach Kompletträder. 7 Sitzplätze
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 1'951 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 19070 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 68'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 48'250 |
| Price | CHF 31'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.