Top Ausstattung und sehr gepflegtes Fahrzeug mit Klimaanlage
| Body style | Minivan |
| First registration date | 05.2005 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'200 kg |
| Type approval number | 3VD318 |
| Cubic capacity | 2'799 cc |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 137'260 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 116 kW / 158 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| Price | CHF 33'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.