Propre, carnet de service à jour, 1 clefs, expertisé du jour.
| Body style | convertible |
| First registration date | 05.2011 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'320 kg |
| Kerb weight | 980 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Type approval number | 1fb461 |
| Cubic capacity | 1'242 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | white |
| Mileage | 137'091 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 51 kW / 70 PS |
| Doors | 2 |
| Last inspection (MFK) | 09.2024 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| Energy efficiency | b |
| CO2 emissions | 119 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 18'190 |
| Price | CHF 4'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.