23 Aston Halo DT Wheel Räder, 2x el. Leder Sitze mit Memory, 4x Sitzheizung/ Lüftung, ACC Tempomat, Lenkrad-Schalt-Wippen, Luftfederung, Gepäckraumpaket, Fortlaufende Aston Martin Garantie
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'035 kg |
| Kerb weight | 2'430 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 2908 |
| Cubic capacity | 3'982 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 36 Monate Fortlaufende Werksgarantie |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20'999 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 520 kW / 707 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 300'500 |
| Price | CHF 188'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.