*** Prix Action *** Leasing possible *** 078 857 23 01
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'020 kg |
| Kerb weight | 2'600 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 102/7507100 |
| Cubic capacity | 1'993 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 59'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 200 kW / 272 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2026 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 114'265 |
| Price | CHF 59'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.