Sehr gepflegtes Fahrzeug, Ab MFK,Navi,Rückfahrkamera,12 Monate Garantie.Panoramadach
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'490 kg |
| Kerb weight | 1'891 kg |
| Type approval number | 1lc935 |
| Chassis Number (VIN) | SALZA2BN6LH049940 |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 92'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2026 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| CO2 emissions | 199 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 51'200 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.