Sehr gepflegtes fahrzeug,Ab MFK, navi,Klima
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'230 kg |
| Kerb weight | 1'929 kg |
| Type approval number | 1fk582 |
| Chassis Number (VIN) | WF0AXXWPMAJU56877 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 200'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2025 |
| Fuel consumption | 6.3 / 5.5 / 6.1 |
| CO2 emissions | 161 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 34'050 |
| Price | CHF 8'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.