Prix neuf 103'556 CHF12 mois ou 24'000 km de garantie Leasing - Véhicule Suisse
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'654 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1MH883 |
| Car-Nr. | 101/1084405 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 Mois, ou max. 24'000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 73'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 270 kW / 367 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 12.8 / 7.9 / 11.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 251 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 103'556 |
| Price | CHF 55'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.