Véhicule de démonstration, visible sur Cortaillod
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'880 kg |
| Kerb weight | 2'378 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 113/6000171 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km Commande en ligne disponible sous 17 - 18 semaines |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 475 kW / 646 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 540 km |
| Battery capacity | 100.0 kWh |
| New price | CHF 60'000 |
| Price | CHF 57'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.