ab MFK, ab Service, inkl. WInterreifen, 12 Monate Garantie
Emporio Automobile GmbH
Tobeläckerstrasse 4
Neuhausen am Rheinfall / SH
Tel: 052 503 84 74
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 1'735 kg |
| Type approval number | 1AA722 |
| Chassis Number (VIN) | ZARPAHDN7M7D19949 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Quality 1 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | anthracite |
| Mileage | 33'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 206 kW / 280 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 9.1 |
| CO2 emissions | 206 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 80'700 |
| Price | CHF 32'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.