* CH-Fahrzeug Aus 1 Hand * VirtualCockpit / Spurhalteassist / Totwinkelassist / ACC Distanzregelung / AHK / Rückfahrkamera / Sitzheizung Vorne / Navigation / 8xBereift / Frisch AB Service MFK *
| Body style | Wagon |
| First registration date | 02.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'225 kg |
| Kerb weight | 1'690 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis Von 599 CHF |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 145'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 58'080 |
| Price | CHF 18'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.