Expertisée du jour à la livraison,clim,roues d'hiver ,Gps,deux clés,services suivis Garantie 12 mois possible
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 05.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'370 kg |
| Kerb weight | 1'031 kg |
| Type approval number | 1VE488 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 65'600 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 50 kW / 68 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 06.2023 |
| Fuel consumption | 4.4 |
| Energy efficiency | a |
| CO2 emissions | 79 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 17'050 |
| Price | CHF 5'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.