Prix de vente net affiché avec une remise flotte + une prime stock de CHF 4'000.- + une prime Leuba de CHF 3'500.- valable jusqu'au 30.06.2026.
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'410 kg |
| Kerb weight | 2'079 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 7604542 |
| Cubic capacity | 1'993 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 79'948 |
| Price | CHF 64'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.