*Keramikversiegelung*Performancebatterie*Abstandsregeltempostat*Vorrüstung Fahrradheckträger*Spurwechselassistent*Ambientebeleuchtung*
| Body style | Wagon |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 2 |
| Gross vehicle weight | 2'875 kg |
| Kerb weight | 2'385 kg |
| Type approval number | 1PF910 |
| Car-Nr. | SA81915 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 45'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 440 kW / 598 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | d |
| Battery capacity | 93.4 kWh |
| Price | CHF 79'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.