| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 2 |
| Gross vehicle weight | 2'880 kg |
| Kerb weight | 2'395 kg |
| Car-Nr. | 760623 |
| Warranty | 48 Monate |
| Exterior colour | purple |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 26'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 650 kW / 884 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Battery capacity | 105.0 kWh |
| Price | CHF 142'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.