*Porsche InnoDrive inkl. Abstandsregeltempostat*Beifahrerdisplay*Head-Up Display*Sitzbelüftung vorne*Panoramadach mit Sunshine Control*
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 2 |
| Gross vehicle weight | 2'880 kg |
| Kerb weight | 2'405 kg |
| Type approval number | 1PF923 |
| Car-Nr. | SA86067 |
| Warranty | 48 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 21'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 500 kW / 680 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | d |
| Battery capacity | 93.4 kWh |
| Price | CHF 89'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.