LEDER / NAVI / KAMERA / 20ALUFELGEN / LED / PARKHILFE VO+HI / TEMPOMAT / SITZHEIZUNG / EL. FAHRERSITZ+MEMORY / SPURASSISTENT+TOTWINKEL / EL HECKDECKEL / TEMPOMAT
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'440 kg |
| Kerb weight | 2'100 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | A-103559 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 38'492 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 195 kW / 265 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 37'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.