Schweizerauslieferung, kein Direktimport Top-Ausstattung zum Top-Preis
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'705 kg |
| Kerb weight | 2'121 kg |
| Trailer load braked | 1'010 kg |
| Type approval number | 1KA876 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 11'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 185 kW / 252 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.6 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 37 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 55 km |
| Battery capacity | 13.9 kWh |
| New price | CHF 71'950 |
| Price | CHF 52'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.