CH-Fahrzeug mit 3 Jahren oder 100'000 km Gratis-Reparaturen inkl. Verschleiss 10 Jahre oder 100'000 km Gratis-Service
| Body style | Minibus |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Kerb weight | 2'528 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | T203982 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 15 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6e |
| New price | CHF 75'400 |
| Price | CHF 62'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.