Pack 7-Sitze, Pack Winter, Panorama-Schiebedach, Klimaanlage Climatronis 3-zonen, Parklenkassistent, Tempomat, DAB+ Digital Audio, Bluetooth/USB/AUX.
CM Automobile AG Zweigniederlassung Kriens/Obernau
Rengglochstrasse 19
Kriens-Obernau / LU
Tel: 041 558 50 60
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'097 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1SH335 |
| Car-Nr. | 25/352 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Mit Garantie Zertifikat |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 120'315 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.7 / 5 / 5.6 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 146 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 51'530 |
| Price | CHF 17'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.